System rejestracji lekarzy na wydarzenia sponsorowane

Nie możesz się zalogować?

W pierwszej kolejności upewnij się, czy login jest poprawny. Znajdziesz go w wiadomości e-mail, która została wysłana po utworzeniu Twojego konta użytkownika. Dopilnuj, by przed loginem i po nim nie było żadnych spacji.

Wprowadź ustawione przez siebie hasło, stosując odpowiednią wielkość liter. Upewnij się, że przed hasłem i po haśle nie ma żadnych spacji.

Jeśli nadal masz trudności z zalogowaniem się, to zresetuj hasło i spróbuj zalogować się za pomocą nowego hasła.

Co oferuje system?

Platforma dostępna na tej stronie oferuje dwie sekcje: Katalog wydarzeń i Moje rejestracje. Pierwsza umożliwi Ci wybór wydarzenia, na które pozostały jeszcze miejsca wolne i rozpoczęcie rejestracji uczestnika. W drugiej możesz zarządzać danymi zarejestrowanych przez siebie uczestników, anulować ich rejestracje lub wprowadzić informację o rezygnacji z udziału.

Jak uzyskać dostęp do systemu?

Korzystanie z platformy konferencyjnej wymaga aktywnego konta użytkownika. Jeśli nie odebrałeś/aś wiadomości e-mail informującej o Twoim koncie użytkownika, to znaczy, że nie jest ono gotowe. Dla pewności sprawdź folder SPAM, być może wiadomość trafiła właśnie tam. Po zalogowaniu się w systemie pobierzesz instrukcję jego użytkowania.